RSS kanál

Mapový archív o-map

Vítejte!

Upravený quickroute od Bestíka si můžete stáhnout zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Webservice address pro nastavení quickroute je: http://www.mapy.rouman.eu/webservice.php

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Tomáš Bubela 129 OZ Vracov 28.10.2016 28.10.2016 20:27
Jiří Fajkus 0
Lukáš Hovorka 72 TC Skokovy #5 - hagaby 05.05.2019 06.05.2019 16:56
Matěj Hraboš 3 Matej Hraboš 19.05.2013 20.05.2013 14:53
Štěpán Hrobař 38 Hruška Cup 11.01.2015 12.01.2015 17:54
Jitka Jeřábková 63 ČPŠ Třemešek 12.05.2019 13.05.2019 09:34
Jakub Kašpar 4 5. HŽP 28.10.2016 29.10.2016 20:59
Iva Kavánková 46 T1 model JP 17.03.2019 17.03.2019 20:19
Petra Koporová 188 ČP sprint Jičín 15.04.2018 20.04.2018 14:37
Zuzka Petrasová 70 MČR finále, Teplice nad Metují 22.06.2014 23.06.2014 10:08
Pavel Ptáček 4 Prague Easter 3. etapa 31.03.2013 02.04.2013 13:50
Jiří Silnoušek 0
Petr Skyva 2 NOB 15.03.2013 15.03.2013 21:54
Lucka Staňková 9 Lucie Staňková 06.04.2015 06.04.2015 19:22
Martina Vališová 16 Model DOKSY 22.05.2019 24.05.2019 05:24
Roman Zbranek 298 MČR Sprintové štafety H21 19.05.2019 20.05.2019 08:43

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Martina Vališová Model DOKSY 22.05.2019 Tréninky 24.05.2019 05:24
Roman Zbranek MČR Sprintové štafety H21 19.05.2019 Závody 20.05.2019 08:43
Roman Zbranek MČR Sprint Čáslav H21 18.05.2019 Závody 20.05.2019 08:37
Roman Zbranek 4. ČPŠ Třemešek H21 12.05.2019 Závody 13.05.2019 10:00
Roman Zbranek 3. ČPŠ Třemešek H21 11.05.2019 Závody 13.05.2019 09:55
Jitka Jeřábková ČPŠ Třemešek 12.05.2019 Závody 13.05.2019 09:34
Jitka Jeřábková ČPŠ Třemešek 11.05.2019 Závody 13.05.2019 09:25
Lukáš Hovorka TC Skokovy #5 - hagaby 05.05.2019 Tréninky 06.05.2019 16:56
Lukáš Hovorka TC Skokovy #4 - middle extrem 05.05.2019 Tréninky 06.05.2019 15:47
Lukáš Hovorka TC Skokovy #1 - nočák 03.05.2019 Tréninky 06.05.2019 15:34
Martina Vališová Soustředko Lipnice - nočák 18.04.2019 Tréninky 02.05.2019 15:33
Lukáš Hovorka Sprintové štafety v Konici 28.04.2019 Závody 29.04.2019 13:07
Roman Zbranek OM sprint VAL oblast 27.04.2019 Závody 29.04.2019 13:00
Lukáš Hovorka Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu 28.04.2019 Závody 29.04.2019 12:57
Lukáš Hovorka Oblž Pozlovice - OM ve sprintu 27.04.2019 Závody 29.04.2019 12:40
Roman Zbranek OM Hanácké oblasti sprintových štafet 28.04.2019 Závody 29.04.2019 07:22
Roman Zbranek OM Hanácké oblasti ve sprintu 28.04.2019 Závody 29.04.2019 07:20
Lukáš Hovorka ČP middle Boháňka/Skála 14.04.2019 Závody 15.04.2019 15:31
Lukáš Hovorka MČR noční 13.04.2019 Závody 15.04.2019 15:19
Roman Zbranek Rankingový závod s koeficientem 1.06 (H21A) 14.04.2019 Závody 15.04.2019 13:45
Roman Zbranek MČR NOB 13.04.2019 Závody 15.04.2019 09:05
Lukáš Hovorka VČP - OM sprint Hořice 06.04.2019 Závody 12.04.2019 16:32
Lukáš Hovorka VČP - middle Dřevěnice 06.04.2019 Závody 12.04.2019 16:26
Lukáš Hovorka Oblž - sprint Mysločovice 30.03.2019 Závody 12.04.2019 16:21
Roman Zbranek MT Komínky 10.04.2019 Tréninky 10.04.2019 21:05
Roman Zbranek 2. kolo ČPŠ (H21) 07.04.2019 Závody 09.04.2019 09:57
Roman Zbranek Mistrovství Moravy - klasika 06.04.2019 Závody 09.04.2019 08:37
Jitka Jeřábková Mapáč Kohoutky 03.04.2019 Tréninky 03.04.2019 20:39
Roman Zbranek MT Spáleňák 03.04.2019 Tréninky 03.04.2019 19:23
Martina Vališová Jarní pohár - D21E - hromaďák 24.03.2019 Závody 30.03.2019 08:32
Martina Vališová ČP štafet na Jarním poháru 23.03.2019 Závody 30.03.2019 08:31
Lukáš Hovorka ČPŠ Jarní pohár 23.03.2019 Závody 27.03.2019 15:56
Lukáš Hovorka JP klasika 24.03.2019 Závody 27.03.2019 15:51
Roman Zbranek Jarní pohár - klasika (H21B) 24.03.2019 Závody 25.03.2019 08:33
Roman Zbranek Jarní pohár - štafety (H21 - 2) 23.03.2019 Závody 25.03.2019 08:31
Iva Kavánková T1 model JP 17.03.2019 Tréninky 17.03.2019 20:19
Lukáš Hovorka ZHL Malšovice 17.02.2019 Závody 12.03.2019 09:49
Lukáš Hovorka Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek 09.03.2019 Závody 10.03.2019 17:00
Lukáš Hovorka Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek 09.03.2019 Závody 10.03.2019 16:54
Iva Kavánková ZLOM 2019 09.03.2019 Tréninky 09.03.2019 16:26
Iva Kavánková Sobotni klasika 02.03.2019 Tréninky 02.03.2019 21:11
Martina Vališová TC Mor. Svätý Ján - paměťové tandemy s Kamčou 03.02.2019 Tréninky 04.02.2019 14:23
Martina Vališová TC Mor. Svätý Ján - hromaďák za šera 02.02.2019 Tréninky 04.02.2019 14:20
Martina Vališová TC Mor. Svätý Ján - vrstevnicovka 02.02.2019 Tréninky 04.02.2019 14:16
Martina Vališová TC Mor. Svätý Ján - kombotech 01.02.2019 Tréninky 04.02.2019 12:46
Martina Vališová TC Mor. Svätý Ján - nočák - vrstevnicovka 31.01.2019 Tréninky 04.02.2019 12:41
Martina Vališová NOB - MIDDLE - Řícmanice 24.01.2019 Tréninky 25.01.2019 06:40
Martina Vališová Nočák - TBM - koridory 10.01.2019 Tréninky 17.01.2019 06:46
Lukáš Hovorka 2. kolo Valašské zimní ligy Malenovice 29.12.2018 Závody 29.12.2018 20:47
Roman Zbranek Valašská zimní liga Malenovice 29.12.2018 Závody 29.12.2018 17:13

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Roman Zbranek Mistrovství Valašské oblasti na krátké trati 1 Dým 09.04.2018 01:02
Jitka Jeřábková JP 2018 štafety 1 TZL8808 26.03.2018 15:51
Roman Zbranek 10Mila 1 Kanec 11.05.2015 12:19
Roman Zbranek Jukola 2 Rouman 18.06.2013 12:10
Roman Zbranek Mistrovství Valašské oblasti ve sprintu 2 JJ 21.04.2013 15:02