RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR HROB 2018 E2 (04-11-2018)
Dimanche 4 Novembre 2018
Catégorie: Závody
Krakonošovo - západ, LPU, CZE
MČR HROB 2018 E1 (03-11-2018)
Samedi 3 Novembre 2018
Catégorie: Závody
Krakonošovo - východ, LPU, CZE
MB v NOPB (01-11-2018)
Jeudi 1 Novembre 2018
Catégorie: Závody
Špilberk, MBM, CZE
Scorelauf
Liga Vysočiny Olešná (20-10-2018)
Samedi 20 Octobre 2018
Catégorie: Závody
Velké Michovy , OSN, CZE
middle
MČR družstev (14-10-2018)
Dimanche 14 Octobre 2018
Catégorie: Závody
Paníhájek, CZE
Club champ, relais 6.
MČR štafet (13-10-2018)
Samedi 13 Octobre 2018
Catégorie: Závody
Helfenburk, CZE
Relay, relais 3.
Sprint Mladá Boleslav (07-10-2018)
Dimanche 7 Octobre 2018
Catégorie: Závody
Latinská babička, TUR, CZE
Sprint
MČR klasika F (16-09-2018)
Dimanche 16 Septembre 2018
Catégorie: Závody
Věžnice, CZE
Long
MČR klasika SF (15-09-2018)
Samedi 15 Septembre 2018
Catégorie: Závody
Štěbelík, CZE
Long
Rumpál E3 (05-08-2018)
Dimanche 5 Août 2018
Catégorie: Závody
Hotel Vega, LCE, CZE
middle
Rumpál E2 (04-08-2018)
Samedi 4 Août 2018
Catégorie: Závody
Luhačovice - Nad přehradou, LCE, CZE
long
Rumpál E1 part2 (03-08-2018)
Vendredi 3 Août 2018
Catégorie: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Rumpál E1 part1 (03-08-2018)
Vendredi 3 Août 2018
Catégorie: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Botas E3 (15-07-2018)
Dimanche 15 Juillet 2018
Catégorie: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (14-07-2018)
Samedi 14 Juillet 2018
Catégorie: Závody
Bretschneiderovo ucho - sever, CHT, CZE
long
Botas E1 (13-07-2018)
Vendredi 13 Juillet 2018
Catégorie: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
middle
CSM E1 (29-06-2018)
Vendredi 29 Juin 2018
Catégorie: Závody
Různarka, JPV
middle
AMČR Mikulov part2 (20-06-2018)
Mercredi 20 Juin 2018
Catégorie: Závody
Mikulov
sprint
AMČR Mikulov part1 (20-06-2018)
Mercredi 20 Juin 2018
Catégorie: Závody
Mikulov
sprint
MO na klasice (16-06-2018)
Samedi 16 Juin 2018
Catégorie: Závody
Havlák, SKM
long
Šla jsem první a celou dobu šlapala :-/
7. HA OŽ Křemenec (02-06-2018)
Samedi 2 Juin 2018
Catégorie: Závody
Šíštót, PLU
Middle
ČPŠ Třemošná (27-05-2018)
Dimanche 27 Mai 2018
Catégorie: Závody
Kvočna
Relay, relais 1.
WRE šílenost v Plzni (26-05-2018)
Samedi 26 Mai 2018
Catégorie: Závody
Plzeň 12°
Sprint
ČPŠ Třemošná (26-05-2018)
Samedi 26 Mai 2018
Catégorie: Závody
Býkovna
Relay, relais 1.
ČP middle  (20-05-2018)
Dimanche 20 Mai 2018
Catégorie: Závody
Pintovka 2018, VTA, CZE
middle
MČR sprint 2018 Tábor (19-05-2018)
Samedi 19 Mai 2018
Catégorie: Závody
Tábor, CZE
sprint
Rosický ultrasprint (17-05-2018)
Jeudi 17 Mai 2018
Catégorie: Tréninky
Rosice, Fialáč
sprint
VT Doksy #5: vrstevnicovka (29-04-2018)
Dimanche 29 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
VT Doksy #4.1: had (29-04-2018)
Dimanche 29 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
VT Doksy #4: sprint (29-04-2018)
Dimanche 29 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
VT Doksy #3: kombotech (28-04-2018)
Samedi 28 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
VT Doksy #2: okruhy (28-04-2018)
Samedi 28 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
VT Doksy #1: nočák (27-04-2018)
Vendredi 27 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
Druhý pokus na Baťově (27-04-2018)
Vendredi 27 Avril 2018
Catégorie: Tréninky
Tresný
MM štafety (22-04-2018)
Dimanche 22 Avril 2018
Catégorie: Závody
Luhačovice - Obětová, LCE
Relay, relais 3.
WRE sprint Jičín (15-04-2018)
Dimanche 15 Avril 2018
Catégorie: Závody
Jičín, SJC, Czech Republic
Sprint
MO ve sprintu (14-04-2018)
Samedi 14 Avril 2018
Catégorie: Závody
Tresný, TZL, Czech Republic
Sprint
Totální ztracenost 24/7 :D
VT Běleč kombo 2 (30-03-2018)
Vendredi 30 Mars 2018
Catégorie: Tréninky
U Kováků
VT Běleč Kombotech (30-03-2018)
Vendredi 30 Mars 2018
Catégorie: Tréninky
U Kováků
Přeběh část 2 (30-03-2018)
Vendredi 30 Mars 2018
Catégorie: Tréninky
Suté břehy
Přeběh část 1 (30-03-2018)
Vendredi 30 Mars 2018
Catégorie: Tréninky
JP long (25-03-2018)
Dimanche 25 Mars 2018
Catégorie: Závody
Prasečí kalup, PHK
long
JP 2018 štafety (24-03-2018)
Samedi 24 Mars 2018
Catégorie: Závody
Jarní parket, PHK
Štafety, relais 2.
Vypadlé satelity?? :-O
JP 2018 nočák (23-03-2018)
Vendredi 23 Mars 2018
Catégorie: Závody
Biřička, PHK
Je ještě co trénovat :D
Trnité peklo (14-03-2018)
Mercredi 14 Mars 2018
Catégorie: Tréninky
Kohoutovice
ZLOM 2018 (10-03-2018)
Samedi 10 Mars 2018
Catégorie: Závody
Tesák, TZL
Klasika Útěchov (OŽ 2017) (04-03-2018)
Dimanche 4 Mars 2018
Catégorie: Tréninky
Útěchov, TBM
Klasika
Trocha zamyšlení na K5 a zapomenutí odbočit
VT Vracov middle (25-02-2018)
Dimanche 25 Février 2018
Catégorie: Tréninky
Vracov
Totální vyčerpání, využívání neviditelných cest :D
VT Vracov vrstevnicovka (24-02-2018)
Samedi 24 Février 2018
Catégorie: Tréninky
Vracov
Jako na mě dobré...
VT Vracov nočák (23-02-2018)
Vendredi 23 Février 2018
Catégorie: Tréninky
Vracov
Nočák
Lehký výklus po náročném týdnu, raději celá mapa ;)
BZL Onos Cup (18-02-2018)
Dimanche 18 Février 2018
Catégorie: Závody
Žabotunel, ZBM
Sprint
ZL Pohora (17-02-2018)
Samedi 17 Février 2018
Catégorie: Závody
U Klementů, KON
Adamna Cup (14-01-2018)
Dimanche 14 Janvier 2018
Catégorie: Tréninky
Medlánky, Chrobák
BZL Lužánecké štafetky (07-01-2018)
Dimanche 7 Janvier 2018
Catégorie: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, relais 3.
BZL Lužánecké štafetky (07-01-2018)
Dimanche 7 Janvier 2018
Catégorie: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, relais 1.