RSS feed

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

Wawel Cup 2019 E5 (2019-07-14)
Vasárnap 14 Július 2019
Típus: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Eredmény
Wawel Cup 2019 E4 (2019-07-13)
Szombat 13 Július 2019
Típus: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Eredmény
Wawel Cup 2019 E2 (2019-07-11)
Csütörtök 11 Július 2019
Típus: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Eredmény
Wawel Cup 2019 E1 (2019-07-10)
Szerda 10 Július 2019
Típus: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Eredmény
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (2019-06-25)
Kedd 25 Június 2019
Típus: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Eredmény
MČR middle F (2019-06-23)
Vasárnap 23 Június 2019
Típus: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Eredmény
MČR middle Q (2019-06-22)
Szombat 22 Június 2019
Típus: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Eredmény
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (2019-06-16)
Vasárnap 16 Június 2019
Típus: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Eredmény
Oblž VY/JmO Křižánky (2019-06-08)
Szombat 8 Június 2019
Típus: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Eredmény
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (2019-05-29)
Szerda 29 Május 2019
Típus: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (2019-05-05)
Vasárnap 5 Május 2019
Típus: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #4 - middle extrem (2019-05-05)
Vasárnap 5 Május 2019
Típus: Tréninky
Kost, LPU, CZE
middle
TC Skokovy #1 - nočák (2019-05-03)
Péntek 3 Május 2019
Típus: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (2019-04-28)
Vasárnap 28 Április 2019
Típus: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Eredmény
Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu (2019-04-28)
Vasárnap 28 Április 2019
Típus: Závody
Konice - centrum, KON, CZE
sprint|Eredmény
Oblž Pozlovice - OM ve sprintu (2019-04-27)
Szombat 27 Április 2019
Típus: Závody
Pozlovice, LCE, CZE
sprint|Eredmény
ČP middle Boháňka/Skála (2019-04-14)
Vasárnap 14 Április 2019
Típus: Závody
Skála, SHK, CZE
middle|Eredmény
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (2019-04-13)
Szombat 13 Április 2019
Típus: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Eredmény
První motýlek byl zničující...
VČP - OM sprint Hořice (2019-04-06)
Szombat 6 Április 2019
Típus: Závody
Gothard, HOR, CZE
sprint|Eredmény
VČP - middle Dřevěnice (2019-04-06)
Szombat 6 Április 2019
Típus: Závody
Špica, SJC, CZE
middle|Eredmény
Oblž - sprint Mysločovice (2019-03-30)
Szombat 30 Március 2019
Típus: Závody
Mysločovice, OTK, CZE
sprint|Eredmény
JP klasika (2019-03-24)
Vasárnap 24 Március 2019
Típus: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Eredmény
ČPŠ Jarní pohár (2019-03-23)
Szombat 23 Március 2019
Típus: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, váltó pálya 1|Eredmény
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (2019-03-09)
Szombat 9 Március 2019
Típus: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, váltó pálya 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (2019-03-09)
Szombat 9 Március 2019
Típus: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (2019-02-17)
Vasárnap 17 Február 2019
Típus: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league