RSS-flöde

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

I8TRF rogaining (2019-11-23)
lördag 23 november 2019
Kategori: Závody
Klášťov, Inov-8, CZE
rogaining
Rodinné štafety 2019 #Fridrichovi (2019-10-20)
söndag 20 oktober 2019
Kategori: Závody
Bludný kořen XXVII, Karlos & Kipli, CZE
family relay, sträcka 3|Resultat
Poslední závod dědy, bohužel jen v roli kouče. Vzpomínám.
MT Holešov (2019-10-09)
onsdag 9 oktober 2019
Kategori: Tréninky
Holešov, TZL, CZE
sprint relay, sträcka 2
2x průběh zakázaným prostorem...ale jinak jasné vítězství!
MČR družstev 2019 Tis u Blatna (2019-10-06)
söndag 6 oktober 2019
Kategori: Závody
U sv. Jiljí, PGP, CZE
team relay, sträcka 5|Resultat
Skoro 2 km na k1 - dobrá palba na zatavení, špatná volba dohledávky k8, +30" na k11 (moc jsem si nastoupal), kličkování p...
MČR štafet 2019 Tis u Blatna (2019-10-05)
lördag 5 oktober 2019
Kategori: Závody
Blatenský svah, PGP, CZE
relay, sträcka 1|Resultat
Do k6 na dohled vedoucímu balíku, pak +4' na k7 a zbytek trati už si to jen tak dopinkat ve společnosti Bačy, aby achillovka ...
OBLŽ Kotojedy middle (2019-09-28)
lördag 28 september 2019
Kategori: Závody
Hvězda, SKM, CZE
middle|Resultat
OBLŽ Kotojedy - lesní sprint (2019-09-28)
lördag 28 september 2019
Kategori: Závody
Tankodrom, SKM, CZE
forest sprint|Resultat
MČR long - final (2019-09-22)
söndag 22 september 2019
Kategori: Závody
Maliník Bručoun, TJN, CZE
long|Resultat
MČR long - qualifikace (2019-09-21)
lördag 21 september 2019
Kategori: Závody
Maliník Hašlerka, TJN, CZE
long|Resultat
MT Bunč (2019-09-18)
onsdag 18 september 2019
Kategori: Tréninky
TZL, CZE
model
ČP štafet - Malý Dub (2019-09-15)
söndag 15 september 2019
Kategori: Závody
Rasova Rokle, VLI, CZE
relay, sträcka 2|Resultat
- moc dlouhé - farstovaná sběrka - špatný stavěcí klíč - čárkovaná rozhraní - zbytečné kontroly na kopci, aby s...
ČP sprint Český Dub (2019-09-14)
lördag 14 september 2019
Kategori: Tréninky
Český Dub, VLI, CZE
sprint|Resultat
chyby na: k4, k10, k12, k15, k16, k17 a nemohoucnost od půlky běžet -> zase se chvíli do elity nepodívám
ČP štafet Horní Polubný (2019-09-14)
lördag 14 september 2019
Kategori: Závody
Zvonice, TUR, CZE
relay, sträcka 3|Resultat
škoda těch až příliš schovaných kontrol - k12 - běžel jsem přímo přes kámen pod kterým byla schovaná kontrola, bohu...
ČP middle - Lukoveček (2019-09-08)
söndag 8 september 2019
Kategori: Závody
Skok, TZL, CZE
middle|Resultat
ČP long - Lukoveček (2019-09-07)
lördag 7 september 2019
Kategori: Závody
Pod Ondřejovskem 15, TZL, CZE
long|Resultat
Wawel Cup 2019 E5 (2019-07-14)
söndag 14 juli 2019
Kategori: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Resultat
Wawel Cup 2019 E4 (2019-07-13)
lördag 13 juli 2019
Kategori: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Resultat
Wawel Cup 2019 E2 (2019-07-11)
torsdag 11 juli 2019
Kategori: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Resultat
Wawel Cup 2019 E1 (2019-07-10)
onsdag 10 juli 2019
Kategori: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Resultat
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (2019-06-25)
tisdag 25 juni 2019
Kategori: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Resultat
MČR middle F (2019-06-23)
söndag 23 juni 2019
Kategori: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Resultat
MČR middle Q (2019-06-22)
lördag 22 juni 2019
Kategori: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Resultat
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (2019-06-16)
söndag 16 juni 2019
Kategori: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Resultat
Oblž VY/JmO Křižánky (2019-06-08)
lördag 8 juni 2019
Kategori: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Resultat
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (2019-05-29)
onsdag 29 maj 2019
Kategori: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (2019-05-05)
söndag 5 maj 2019
Kategori: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #4 - middle extrem (2019-05-05)
söndag 5 maj 2019
Kategori: Tréninky
Kost, LPU, CZE
middle
TC Skokovy #1 - nočák (2019-05-03)
fredag 3 maj 2019
Kategori: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (2019-04-28)
söndag 28 april 2019
Kategori: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Resultat
Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu (2019-04-28)
söndag 28 april 2019
Kategori: Závody
Konice - centrum, KON, CZE
sprint|Resultat
Oblž Pozlovice - OM ve sprintu (2019-04-27)
lördag 27 april 2019
Kategori: Závody
Pozlovice, LCE, CZE
sprint|Resultat
ČP middle Boháňka/Skála (2019-04-14)
söndag 14 april 2019
Kategori: Závody
Skála, SHK, CZE
middle|Resultat
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (2019-04-13)
lördag 13 april 2019
Kategori: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Resultat
První motýlek byl zničující...
VČP - OM sprint Hořice (2019-04-06)
lördag 6 april 2019
Kategori: Závody
Gothard, HOR, CZE
sprint|Resultat
VČP - middle Dřevěnice (2019-04-06)
lördag 6 april 2019
Kategori: Závody
Špica, SJC, CZE
middle|Resultat
Oblž - sprint Mysločovice (2019-03-30)
lördag 30 mars 2019
Kategori: Závody
Mysločovice, OTK, CZE
sprint|Resultat
JP klasika (2019-03-24)
söndag 24 mars 2019
Kategori: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Resultat
ČPŠ Jarní pohár (2019-03-23)
lördag 23 mars 2019
Kategori: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, sträcka 1|Resultat
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (2019-03-09)
lördag 9 mars 2019
Kategori: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, sträcka 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (2019-03-09)
lördag 9 mars 2019
Kategori: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (2019-02-17)
söndag 17 februari 2019
Kategori: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league