RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR HROB 2018 E2 (04/11/2018)
Sunday 4 November 2018
Category: Závody
Krakonošovo - západ, LPU, CZE
MČR HROB 2018 E1 (03/11/2018)
Saturday 3 November 2018
Category: Závody
Krakonošovo - východ, LPU, CZE
MB v NOPB (01/11/2018)
Thursday 1 November 2018
Category: Závody
Špilberk, MBM, CZE
Scorelauf
Liga Vysočiny Olešná (20/10/2018)
Saturday 20 October 2018
Category: Závody
Velké Michovy , OSN, CZE
middle
MČR družstev (14/10/2018)
Sunday 14 October 2018
Category: Závody
Paníhájek, CZE
Club champ, leg 6.
MČR štafet (13/10/2018)
Saturday 13 October 2018
Category: Závody
Helfenburk, CZE
Relay, leg 3.
Sprint Mladá Boleslav (07/10/2018)
Sunday 7 October 2018
Category: Závody
Latinská babička, TUR, CZE
Sprint
MČR klasika F (16/09/2018)
Sunday 16 September 2018
Category: Závody
Věžnice, CZE
Long
MČR klasika SF (15/09/2018)
Saturday 15 September 2018
Category: Závody
Štěbelík, CZE
Long
Rumpál E3 (05/08/2018)
Sunday 5 August 2018
Category: Závody
Hotel Vega, LCE, CZE
middle
Rumpál E2 (04/08/2018)
Saturday 4 August 2018
Category: Závody
Luhačovice - Nad přehradou, LCE, CZE
long
Rumpál E1 part2 (03/08/2018)
Friday 3 August 2018
Category: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Rumpál E1 part1 (03/08/2018)
Friday 3 August 2018
Category: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Botas E3 (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Category: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (14/07/2018)
Saturday 14 July 2018
Category: Závody
Bretschneiderovo ucho - sever, CHT, CZE
long
Botas E1 (13/07/2018)
Friday 13 July 2018
Category: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
middle
CSM E1 (29/06/2018)
Friday 29 June 2018
Category: Závody
Různarka, JPV
middle
AMČR Mikulov part2 (20/06/2018)
Wednesday 20 June 2018
Category: Závody
Mikulov
sprint
AMČR Mikulov part1 (20/06/2018)
Wednesday 20 June 2018
Category: Závody
Mikulov
sprint
MO na klasice (16/06/2018)
Saturday 16 June 2018
Category: Závody
Havlák, SKM
long
Šla jsem první a celou dobu šlapala :-/
7. HA OŽ Křemenec (02/06/2018)
Saturday 2 June 2018
Category: Závody
Šíštót, PLU
Middle
ČPŠ Třemošná (27/05/2018)
Sunday 27 May 2018
Category: Závody
Kvočna
Relay, leg 1.
WRE šílenost v Plzni (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Závody
Plzeň 12°
Sprint
ČPŠ Třemošná (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Závody
Býkovna
Relay, leg 1.
ČP middle  (20/05/2018)
Sunday 20 May 2018
Category: Závody
Pintovka 2018, VTA, CZE
middle
MČR sprint 2018 Tábor (19/05/2018)
Saturday 19 May 2018
Category: Závody
Tábor, CZE
sprint
Rosický ultrasprint (17/05/2018)
Thursday 17 May 2018
Category: Tréninky
Rosice, Fialáč
sprint
VT Doksy #7: štafetky (30/04/2018)
Monday 30 April 2018
Category: Tréninky
VT Doksy #6: middle (30/04/2018)
Monday 30 April 2018
Category: Závody
VT Doksy #5: vrstevnicovka (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Category: Tréninky
VT Doksy #4.1: had (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Category: Tréninky
VT Doksy #4: sprint (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Category: Tréninky
VT Doksy #3: kombotech (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Category: Tréninky
VT Doksy #2: okruhy (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Category: Tréninky
VT Doksy #1: nočák (27/04/2018)
Friday 27 April 2018
Category: Tréninky
Druhý pokus na Baťově (27/04/2018)
Friday 27 April 2018
Category: Tréninky
Tresný
MM štafety (22/04/2018)
Sunday 22 April 2018
Category: Závody
Luhačovice - Obětová, LCE
Relay, leg 3.
WRE sprint Jičín (15/04/2018)
Sunday 15 April 2018
Category: Závody
Jičín, SJC, Czech Republic
Sprint
MO ve sprintu (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
Category: Závody
Tresný, TZL, Czech Republic
Sprint
Totální ztracenost 24/7 :D
VT Běleč kombo 2 (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Tréninky
U Kováků
VT Běleč Kombotech (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Tréninky
U Kováků
Přeběh část 2 (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Tréninky
Suté břehy
Přeběh část 1 (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Tréninky
JP long (25/03/2018)
Sunday 25 March 2018
Category: Závody
Prasečí kalup, PHK
long
JP 2018 štafety (24/03/2018)
Saturday 24 March 2018
Category: Závody
Jarní parket, PHK
Štafety, leg 2.
Vypadlé satelity?? :-O
JP 2018 nočák (23/03/2018)
Friday 23 March 2018
Category: Závody
Biřička, PHK
Je ještě co trénovat :D
Trnité peklo (14/03/2018)
Wednesday 14 March 2018
Category: Tréninky
Kohoutovice
ZLOM 2018 (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Category: Závody
Tesák, TZL
Klasika Útěchov (OŽ 2017) (04/03/2018)
Sunday 4 March 2018
Category: Tréninky
Útěchov, TBM
Klasika
Trocha zamyšlení na K5 a zapomenutí odbočit
VT Vracov middle (25/02/2018)
Sunday 25 February 2018
Category: Tréninky
Vracov
Totální vyčerpání, využívání neviditelných cest :D
VT Vracov vrstevnicovka (24/02/2018)
Saturday 24 February 2018
Category: Tréninky
Vracov
Jako na mě dobré...
VT Vracov nočák (23/02/2018)
Friday 23 February 2018
Category: Tréninky
Vracov
Nočák
Lehký výklus po náročném týdnu, raději celá mapa ;)
BZL Onos Cup (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Category: Závody
Žabotunel, ZBM
Sprint
ZL Pohora (17/02/2018)
Saturday 17 February 2018
Category: Závody
U Klementů, KON
Adamna Cup (14/01/2018)
Sunday 14 January 2018
Category: Tréninky
Medlánky, Chrobák
BZL Lužánecké štafetky (07/01/2018)
Sunday 7 January 2018
Category: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, leg 3.
BZL Lužánecké štafetky (07/01/2018)
Sunday 7 January 2018
Category: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, leg 1.