RSS voog

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR HROB 2018 E2 (2018-11-04)
pühapäev 4 november 2018
Kategooria: Závody
Krakonošovo - západ, LPU, CZE
MČR HROB 2018 E1 (2018-11-03)
laupäev 3 november 2018
Kategooria: Závody
Krakonošovo - východ, LPU, CZE
MB v NOPB (2018-11-01)
neljapäev 1 november 2018
Kategooria: Závody
Špilberk, MBM, CZE
Scorelauf
Liga Vysočiny Olešná (2018-10-20)
laupäev 20 oktoober 2018
Kategooria: Závody
Velké Michovy , OSN, CZE
middle
MČR družstev (2018-10-14)
pühapäev 14 oktoober 2018
Kategooria: Závody
Paníhájek, CZE
Club champ, vahetus 6.
MČR štafet (2018-10-13)
laupäev 13 oktoober 2018
Kategooria: Závody
Helfenburk, CZE
Relay, vahetus 3.
Sprint Mladá Boleslav (2018-10-07)
pühapäev 7 oktoober 2018
Kategooria: Závody
Latinská babička, TUR, CZE
Sprint
MČR klasika F (2018-09-16)
pühapäev 16 september 2018
Kategooria: Závody
Věžnice, CZE
Long
MČR klasika SF (2018-09-15)
laupäev 15 september 2018
Kategooria: Závody
Štěbelík, CZE
Long
Rumpál E3 (2018-08-05)
pühapäev 5 august 2018
Kategooria: Závody
Hotel Vega, LCE, CZE
middle
Rumpál E2 (2018-08-04)
laupäev 4 august 2018
Kategooria: Závody
Luhačovice - Nad přehradou, LCE, CZE
long
Rumpál E1 part2 (2018-08-03)
reede 3 august 2018
Kategooria: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Rumpál E1 part1 (2018-08-03)
reede 3 august 2018
Kategooria: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Botas E3 (2018-07-15)
pühapäev 15 juuli 2018
Kategooria: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (2018-07-14)
laupäev 14 juuli 2018
Kategooria: Závody
Bretschneiderovo ucho - sever, CHT, CZE
long
Botas E1 (2018-07-13)
reede 13 juuli 2018
Kategooria: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
middle
CSM E1 (2018-06-29)
reede 29 juuni 2018
Kategooria: Závody
Různarka, JPV
middle
AMČR Mikulov part2 (2018-06-20)
kolmapäev 20 juuni 2018
Kategooria: Závody
Mikulov
sprint
AMČR Mikulov part1 (2018-06-20)
kolmapäev 20 juuni 2018
Kategooria: Závody
Mikulov
sprint
MO na klasice (2018-06-16)
laupäev 16 juuni 2018
Kategooria: Závody
Havlák, SKM
long
Šla jsem první a celou dobu šlapala :-/
7. HA OŽ Křemenec (2018-06-02)
laupäev 2 juuni 2018
Kategooria: Závody
Šíštót, PLU
Middle
ČPŠ Třemošná (2018-05-27)
pühapäev 27 mai 2018
Kategooria: Závody
Kvočna
Relay, vahetus 1.
WRE šílenost v Plzni (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Kategooria: Závody
Plzeň 12°
Sprint
ČPŠ Třemošná (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Kategooria: Závody
Býkovna
Relay, vahetus 1.
ČP middle  (2018-05-20)
pühapäev 20 mai 2018
Kategooria: Závody
Pintovka 2018, VTA, CZE
middle
MČR sprint 2018 Tábor (2018-05-19)
laupäev 19 mai 2018
Kategooria: Závody
Tábor, CZE
sprint
Rosický ultrasprint (2018-05-17)
neljapäev 17 mai 2018
Kategooria: Tréninky
Rosice, Fialáč
sprint
VT Doksy #7: štafetky (2018-04-30)
esmaspäev 30 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
VT Doksy #6: middle (2018-04-30)
esmaspäev 30 aprill 2018
Kategooria: Závody
VT Doksy #5: vrstevnicovka (2018-04-29)
pühapäev 29 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
VT Doksy #4.1: had (2018-04-29)
pühapäev 29 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
VT Doksy #4: sprint (2018-04-29)
pühapäev 29 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
VT Doksy #3: kombotech (2018-04-28)
laupäev 28 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
VT Doksy #2: okruhy (2018-04-28)
laupäev 28 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
VT Doksy #1: nočák (2018-04-27)
reede 27 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
Druhý pokus na Baťově (2018-04-27)
reede 27 aprill 2018
Kategooria: Tréninky
Tresný
MM štafety (2018-04-22)
pühapäev 22 aprill 2018
Kategooria: Závody
Luhačovice - Obětová, LCE
Relay, vahetus 3.
WRE sprint Jičín (2018-04-15)
pühapäev 15 aprill 2018
Kategooria: Závody
Jičín, SJC, Czech Republic
Sprint
MO ve sprintu (2018-04-14)
laupäev 14 aprill 2018
Kategooria: Závody
Tresný, TZL, Czech Republic
Sprint
Totální ztracenost 24/7 :D
VT Běleč kombo 2 (2018-03-30)
reede 30 märts 2018
Kategooria: Tréninky
U Kováků
VT Běleč Kombotech (2018-03-30)
reede 30 märts 2018
Kategooria: Tréninky
U Kováků
Přeběh část 2 (2018-03-30)
reede 30 märts 2018
Kategooria: Tréninky
Suté břehy
Přeběh část 1 (2018-03-30)
reede 30 märts 2018
Kategooria: Tréninky
JP long (2018-03-25)
pühapäev 25 märts 2018
Kategooria: Závody
Prasečí kalup, PHK
long
JP 2018 štafety (2018-03-24)
laupäev 24 märts 2018
Kategooria: Závody
Jarní parket, PHK
Štafety, vahetus 2.
Vypadlé satelity?? :-O
JP 2018 nočák (2018-03-23)
reede 23 märts 2018
Kategooria: Závody
Biřička, PHK
Je ještě co trénovat :D
Trnité peklo (2018-03-14)
kolmapäev 14 märts 2018
Kategooria: Tréninky
Kohoutovice
ZLOM 2018 (2018-03-10)
laupäev 10 märts 2018
Kategooria: Závody
Tesák, TZL
Klasika Útěchov (OŽ 2017) (2018-03-04)
pühapäev 4 märts 2018
Kategooria: Tréninky
Útěchov, TBM
Klasika
Trocha zamyšlení na K5 a zapomenutí odbočit
VT Vracov middle (2018-02-25)
pühapäev 25 veebruar 2018
Kategooria: Tréninky
Vracov
Totální vyčerpání, využívání neviditelných cest :D
VT Vracov vrstevnicovka (2018-02-24)
laupäev 24 veebruar 2018
Kategooria: Tréninky
Vracov
Jako na mě dobré...
VT Vracov nočák (2018-02-23)
reede 23 veebruar 2018
Kategooria: Tréninky
Vracov
Nočák
Lehký výklus po náročném týdnu, raději celá mapa ;)
BZL Onos Cup (2018-02-18)
pühapäev 18 veebruar 2018
Kategooria: Závody
Žabotunel, ZBM
Sprint
ZL Pohora (2018-02-17)
laupäev 17 veebruar 2018
Kategooria: Závody
U Klementů, KON
Adamna Cup (2018-01-14)
pühapäev 14 jaanuar 2018
Kategooria: Tréninky
Medlánky, Chrobák
BZL Lužánecké štafetky (2018-01-07)
pühapäev 7 jaanuar 2018
Kategooria: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, vahetus 3.
BZL Lužánecké štafetky (2018-01-07)
pühapäev 7 jaanuar 2018
Kategooria: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, vahetus 1.