RSS

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR HROB 2018 E2 (2018-11-04)
Domingo 4 Noviembre 2018
Categoría: Závody
Krakonošovo - západ, LPU, CZE
MČR HROB 2018 E1 (2018-11-03)
Sábado 3 Noviembre 2018
Categoría: Závody
Krakonošovo - východ, LPU, CZE
MB v NOPB (2018-11-01)
Jueves 1 Noviembre 2018
Categoría: Závody
Špilberk, MBM, CZE
Scorelauf
Liga Vysočiny Olešná (2018-10-20)
Sábado 20 Octubre 2018
Categoría: Závody
Velké Michovy , OSN, CZE
middle
MČR družstev (2018-10-14)
Domingo 14 Octubre 2018
Categoría: Závody
Paníhájek, CZE
Club champ, posta 6.
MČR štafet (2018-10-13)
Sábado 13 Octubre 2018
Categoría: Závody
Helfenburk, CZE
Relay, posta 3.
Sprint Mladá Boleslav (2018-10-07)
Domingo 7 Octubre 2018
Categoría: Závody
Latinská babička, TUR, CZE
Sprint
MČR klasika F (2018-09-16)
Domingo 16 Septiembre 2018
Categoría: Závody
Věžnice, CZE
Long
MČR klasika SF (2018-09-15)
Sábado 15 Septiembre 2018
Categoría: Závody
Štěbelík, CZE
Long
Rumpál E3 (2018-08-05)
Domingo 5 Agosto 2018
Categoría: Závody
Hotel Vega, LCE, CZE
middle
Rumpál E2 (2018-08-04)
Sábado 4 Agosto 2018
Categoría: Závody
Luhačovice - Nad přehradou, LCE, CZE
long
Rumpál E1 part2 (2018-08-03)
Viernes 3 Agosto 2018
Categoría: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Rumpál E1 part1 (2018-08-03)
Viernes 3 Agosto 2018
Categoría: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Botas E3 (2018-07-15)
Domingo 15 Julio 2018
Categoría: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (2018-07-14)
Sábado 14 Julio 2018
Categoría: Závody
Bretschneiderovo ucho - sever, CHT, CZE
long
Botas E1 (2018-07-13)
Viernes 13 Julio 2018
Categoría: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
middle
CSM E1 (2018-06-29)
Viernes 29 Junio 2018
Categoría: Závody
Různarka, JPV
middle
AMČR Mikulov part2 (2018-06-20)
Miércoles 20 Junio 2018
Categoría: Závody
Mikulov
sprint
AMČR Mikulov part1 (2018-06-20)
Miércoles 20 Junio 2018
Categoría: Závody
Mikulov
sprint
MO na klasice (2018-06-16)
Sábado 16 Junio 2018
Categoría: Závody
Havlák, SKM
long
Šla jsem první a celou dobu šlapala :-/
7. HA OŽ Křemenec (2018-06-02)
Sábado 2 Junio 2018
Categoría: Závody
Šíštót, PLU
Middle
ČPŠ Třemošná (2018-05-27)
Domingo 27 Mayo 2018
Categoría: Závody
Kvočna
Relay, posta 1.
WRE šílenost v Plzni (2018-05-26)
Sábado 26 Mayo 2018
Categoría: Závody
Plzeň 12°
Sprint
ČPŠ Třemošná (2018-05-26)
Sábado 26 Mayo 2018
Categoría: Závody
Býkovna
Relay, posta 1.
ČP middle  (2018-05-20)
Domingo 20 Mayo 2018
Categoría: Závody
Pintovka 2018, VTA, CZE
middle
MČR sprint 2018 Tábor (2018-05-19)
Sábado 19 Mayo 2018
Categoría: Závody
Tábor, CZE
sprint
Rosický ultrasprint (2018-05-17)
Jueves 17 Mayo 2018
Categoría: Tréninky
Rosice, Fialáč
sprint
VT Doksy #7: štafetky (2018-04-30)
Lunes 30 Abril 2018
Categoría: Tréninky
VT Doksy #6: middle (2018-04-30)
Lunes 30 Abril 2018
Categoría: Závody
VT Doksy #5: vrstevnicovka (2018-04-29)
Domingo 29 Abril 2018
Categoría: Tréninky
VT Doksy #4.1: had (2018-04-29)
Domingo 29 Abril 2018
Categoría: Tréninky
VT Doksy #4: sprint (2018-04-29)
Domingo 29 Abril 2018
Categoría: Tréninky
VT Doksy #3: kombotech (2018-04-28)
Sábado 28 Abril 2018
Categoría: Tréninky
VT Doksy #2: okruhy (2018-04-28)
Sábado 28 Abril 2018
Categoría: Tréninky
VT Doksy #1: nočák (2018-04-27)
Viernes 27 Abril 2018
Categoría: Tréninky
Druhý pokus na Baťově (2018-04-27)
Viernes 27 Abril 2018
Categoría: Tréninky
Tresný
MM štafety (2018-04-22)
Domingo 22 Abril 2018
Categoría: Závody
Luhačovice - Obětová, LCE
Relay, posta 3.
WRE sprint Jičín (2018-04-15)
Domingo 15 Abril 2018
Categoría: Závody
Jičín, SJC, Czech Republic
Sprint
MO ve sprintu (2018-04-14)
Sábado 14 Abril 2018
Categoría: Závody
Tresný, TZL, Czech Republic
Sprint
Totální ztracenost 24/7 :D
VT Běleč kombo 2 (2018-03-30)
Viernes 30 Marzo 2018
Categoría: Tréninky
U Kováků
VT Běleč Kombotech (2018-03-30)
Viernes 30 Marzo 2018
Categoría: Tréninky
U Kováků
Přeběh část 2 (2018-03-30)
Viernes 30 Marzo 2018
Categoría: Tréninky
Suté břehy
Přeběh část 1 (2018-03-30)
Viernes 30 Marzo 2018
Categoría: Tréninky
JP long (2018-03-25)
Domingo 25 Marzo 2018
Categoría: Závody
Prasečí kalup, PHK
long
JP 2018 štafety (2018-03-24)
Sábado 24 Marzo 2018
Categoría: Závody
Jarní parket, PHK
Štafety, posta 2.
Vypadlé satelity?? :-O
JP 2018 nočák (2018-03-23)
Viernes 23 Marzo 2018
Categoría: Závody
Biřička, PHK
Je ještě co trénovat :D
Trnité peklo (2018-03-14)
Miércoles 14 Marzo 2018
Categoría: Tréninky
Kohoutovice
ZLOM 2018 (2018-03-10)
Sábado 10 Marzo 2018
Categoría: Závody
Tesák, TZL
Klasika Útěchov (OŽ 2017) (2018-03-04)
Domingo 4 Marzo 2018
Categoría: Tréninky
Útěchov, TBM
Klasika
Trocha zamyšlení na K5 a zapomenutí odbočit
VT Vracov middle (2018-02-25)
Domingo 25 Febrero 2018
Categoría: Tréninky
Vracov
Totální vyčerpání, využívání neviditelných cest :D
VT Vracov vrstevnicovka (2018-02-24)
Sábado 24 Febrero 2018
Categoría: Tréninky
Vracov
Jako na mě dobré...
VT Vracov nočák (2018-02-23)
Viernes 23 Febrero 2018
Categoría: Tréninky
Vracov
Nočák
Lehký výklus po náročném týdnu, raději celá mapa ;)
BZL Onos Cup (2018-02-18)
Domingo 18 Febrero 2018
Categoría: Závody
Žabotunel, ZBM
Sprint
ZL Pohora (2018-02-17)
Sábado 17 Febrero 2018
Categoría: Závody
U Klementů, KON
Adamna Cup (2018-01-14)
Domingo 14 Enero 2018
Categoría: Tréninky
Medlánky, Chrobák
BZL Lužánecké štafetky (2018-01-07)
Domingo 7 Enero 2018
Categoría: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, posta 3.
BZL Lužánecké štafetky (2018-01-07)
Domingo 7 Enero 2018
Categoría: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, posta 1.